top of page
wallpaper 111.jpg

Договір публічної оферти cultoni.com

Цей договір публічної оферти укладається між продавцем, який знаходиться за адресою CULTONI.COM, і будь-якою зацікавленою особою відповідно до умов, передбачених в даному договорі.

Цей договір адресований невизначеному колу осіб.

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ 

1.1. Продавець здійснює продаж товарів через інтернет-магазин за адресою CULTONI.COM

1.2. Замовляючи товар через інтернет-магазин, користувач погоджується з умовами продажу товарів, розміщеними на сайті CULTONI.COM

1.3. Діючі умови продажу товарів, а також інформація про товари, розміщена на сайті, є публічною офертою відповідно до ст. 633 Цивільного кодексу України.

1.4. Діючі умови можуть бути змінені продавцем в односторонньому порядку без повідомлення користувача / покупця. Нова редакція умов цього договору вступає в силу з моменту її опублікування на сайті, якщо інше не буде передбачено самим договором.

1.5. Договір набуває чинності з моменту відправки покупцеві продавцем електронного підтвердження прийняття замовлення при оформленні покупцем замовлення на сайті CULTONI.COM 

1.6. Повідомляючи продавцю свій номер телефону користувач / покупець дає згоду на використання зазначених засобів зв'язку продавцем, а також третіми особами, залученими ним до виконання зобов'язань перед користувачем / покупцем. Дані використовуються з метою поширення рекламних акцій, новин про знижки, акції, а також інших дій продавця, про передачу замовлення на доставку, а також іншу інформацію, безпосередньо пов'язану з виконанням зобов'язанням перед покупцем в рамках цієї публічної оферти. Здійснюючи замовлення, користувач / покупець погоджуються з тим, що продавець може доручити виконання договору третій особі, при цьому залишаючись відповідальним за нього виконання.

2. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ
2.1. Предметом договору є надана користувачу можливість купувати для особистих потреб товари, представлені в каталозі інтернет-магазину за адресою CULTONI.COM  

3. ТОВАР І ПОРЯДОК ЗДІЙСНЕННЯ ПОКУПКИ

3.1. Продавець забезпечує наявність у себе товарів, представлених на сайті.

фотографії, які супроводжують товар, є просто ілюстраціямі до него и можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляд товару. Описи и характеристики, які супроводжують товар, що не претендують на вичерпну інформативність і можуть міститидрукарські помилки. Для уточнення інформаціі щодо товару Покупець може звернутися в службу підтримки клієнтів.

3.2. У разі відсутності замовлених покупцем товарів у продавця, останній має право виключити вказаний товар із замовлення / анулювати замовлення, повідомивши про це покупця шляхом направлення відповідного електронного повідомлення або по телефону.

3.3. Покупець несе повну відповідальність за надання недостовірних відомостей, що унеможливило Виконання продавцем своїх зобов'язань перед покупцем.

3.4. У разі відсутності повністю або частково заздалегідь оплаченого замовлення, покупцеві пропонується заміна.

3.5. Замовлення покупця оформлюється онлайн, через корзину.

3.6. Максимальний срок обробки и збору замовлення ставить 5 робочих днів.

4. ДОСТАВКА ЗАМОВЛЕННЯ

4.1. Спосіб, а також орієнтовні терміни доставки товарів вказані на сайті CULTONI.COM  в розділі «Доставка і оплата».

4.2. Доставка замовлень здійснюється по території України. Вартість доставки кожного замовлення розраховується самостійно перевізником «Нова Пошта», виходячи з ваги товару, регіону та способу доставки. Розрахувати доставку покупець може самостійно на офіційному сайті «Нова Пошта» https://novaposhta.ua/ 

4.3. Відправка замовлень, при наявності товару на складі, проводиться в 5 денний термін з моменту поступлення коштів на розрахунковий рахунок. Під час доставки замовлення вручається покупцеві або третій особі, зазначеному в замовленні в якості покупця або одержувача. У разі неможливості отримання замовлення покупцем, замовлення може бути вручений особі, яка може надати точні відомості про замовленні. Під час вручення замовлення перевізник «Нова Пошта» має право вимагати пред'явлення документа, що посвідчує особу одержувача.

4.4. Посилка доставляється на вказаний покупцем склад перевізника «Нова Пошта». Для отримання посилки необхідно пред'явлення паспорта і номера декларації.

4.5. Ризик випадкового знищення або випадкового пошкодження товару переходить до покупця з моменту передачі замовлення перевізнику.

5. ЦІНА І ОПЛАТА ЗАМОВЛЕННЯ

5.1. Ціна товару вказується в гривні і включає в себе всі передбачені законодавством податки.

5.2. Ціна товару вказується на сайті. У разі неправильної вказівки ціни замовленого товару продавець інформує про це покупця для підтвердження Замовлення по відкоригованій ціні або анулювання замовлення.

5.3. Ціна товару на сайті може бути змінена продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на замовлений покупцем товар зміні не підлягає.

5.4. Оплата товару здійснюється покупцем:

5.4.1. Готівковими коштами в момент отримання замовлення (в розмірі, який відповідає вартості замовлення, зазначеної на сайті CULTONI.COM , з урахуванням знижок у разі їх наявності) на умовах оплати післяплатою через перевізника «Нова Пошта» (оплата проводиться після отримання товару на складі перевізника «Нова Пошта»).

5.4.2. Онлайн переказом на сайті, в гривні, під час оформлення замовлення (в розмірі, який відповідає вартості замовлення, зазначеної на сайті CULTONI.COM , з урахуванням знижок у разі їх наявності).

5.5. Продавець має право надавати знижки на товари та встановлювати програму бонусів. Види знижок, бонусів, порядок і умови їх нарахування можуть бути змінені продавцем в односторонньому порядку.

5.6. Комісію перевізника «Нова Пошта» за доставку грошей від покупця продавцю покупець оплачує додатково.

6. ОБМІН І ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

6.1 Повернення товару здійснюється відповідно до умов повернення, зазначених на сайті CULTONI.COM  на сторінці «Повернення і обмін»

6.2 Покупець має право відмовитися від отриманого товару та розірвати договір купівлі-продажу відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» протягом 14 календарних днів.

6.3 Покупець або продавець має право розірвати даний договір в будь-який момент до прийняття товару покупцем.

6.4 До товару, що повертається,  повинна бути додана власноруч заповнена заява про повернення даного товару з причиною повернення. Відправка товарів здійснюється за рахунок покупця.

6.5 Повернення товару належної якості:

6.5.1 Повернення товару належної якості можливо протягом 14 календарних днів з моменту його отримання за умови, що товар не був у використанні, а також були збережені: його товарний вигляд, споживчі властивості, прикріплені етикетки, ярлики, лейбли і бирки, а також при наявності фабричної упаковки. Не допускається нанесення на упаковку написів, адрес і іншого.

6.6 Повернення товару неналежної якості:

6.6.1 Під товаром неналежної якості розуміється товар, який не може забезпечити виконання своїх функціональних якостей. Відмінність елементів дизайну, кольору або оформлення від заявлених в описі на сайті CULTONI.COM  не є ознакою неналежної якості товару та / або неможливості його використання за призначенням.

6.6.2 Після отримання замовлення претензії до зовнішніх дефектів товару, його кількості, комплектності та товарного вигляду не приймаються.

6.6.3 Якщо покупцеві був переданий товар неналежної якості, покупець має право відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» вимагати повернення сплачених грошових коштів.

6.6.4 Продавець не відповідає за недоліки товару, які виникли після передачі його покупцю внаслідок порушення покупцем правил користування або зберігання товару, дій третіх осіб або обставин непереборної сили.

6.6.5 Якщо причиною повернення послужила помилка продавця, покупцю повертається повна вартість замовлення. Також продавець інтернет-магазину оплачує зворотнє пересилання товару. Під помилкою працівника продавця / інтернет-магазину мається на увазі: відправлення іншої моделі; відправлення іншого розміру; невідповідність кольору моделі фотографії. При цьому не враховується невідповідність відтінку того ж кольору, в зв'язку з тим, що на різних моніторах одне і те ж зображення може виглядати по-різному.

7. ТЕРМІН ДІЇ ПУБЛІЧНОГО ДОГОВОРУ

7.1. Діюча публічна оферта вступає в силу з моменту її акцепту користувачем / покупцем і діє до моменту відкликання акцепту публічної оферти.

bottom of page