top of page
wallpaper 111.jpg

Турбота про клієнтів

Ми дбаємо про те, щоб нашим клієнтам було комфортно та безпечно купувати у нас, тому ми гарантуємо дотримання всіх правил указаних на сайті і робимо все можливе, щоб Ви отримали максимальне задоволення від нашого сервісу.

Просимо ознайомитись з політикою конфіденційності та договором публічної оферти розміщеними на сайті.

Policy Privacy

Бренд cultoni з усією відповідальністю підходить до питання збереження конфіденційності інформації, яку надають наші клієнти.

Політика конфіденційності сайту застосовується: під час відвідування або перегляду веб-сайту (без здійснення або зі здійсненням покупок), при реєстрації.

Персональні дані про клієнта на нашому сайті влаштовані таким чином, щоб мінімізувати використання персональних даних та особистої інформації клієнта.

Ми вживаємо необхідні організаційні та технічні заходи для захисту персональної інформації Користувача від неправомірного або випадкового доступу, знищення, зміни, блокування, копіювання, розповсюдження, а також від інших неправомірних дій третіх осіб.

Способи оплати

Готівковими коштами в момент отримання замовлення на умовах оплати післяплатою через перевізника «Нова Пошта» (оплата проводиться після отримання товару на складі перевізника «Нова Пошта»).

Онлайн переказом на сайті, в гривні, під час оформлення замовлення.

За інструкціями продавця, наданими після оформлення замовлення.

bottom of page